Draudimo produktai

Apsidrauskite ir jauskitės saugiai
Pasiūlymai pagal jūsų poreikius
Platus pasirinkimas
Geros kainos
Profesionalų patarimai

Transporto draudimas

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Visi Lietuvos keliuose eksploatuojami automobiliai privalo būti apdrausti privalomuoju civiliniu draudimu. Šis draudimas suteiks Jums apsaugą, kuomet valdydami savo transporto priemonę padarysite žalos tretiesiems asmenims (sukelsite eismo įvykį). Šiuo metu Lietuvoje galioja tokios draudimo sumos:

 Draudimo suma dėl žalos kito asmens turtui:  1 050 000 €
 Draudimo suma dėl žalos kitam asmeniui:  5 210 000 €

 

Transporto priemonių savanoriškasis (KASKO) draudimas

Apsidraudus KASKO draudimu, atsitikus draudžiamajam įvykiui, draudikas atlygins nuostolius apdraustos transporto priemonės savininkui. Priklausomai nuo pasirinkto draudimo varianto, KASKO draudimas atlygins žalą, patirtą dėl avarijos, vagystės, stichinių nelaimių bei kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių.

 

Apsidrauskite terminale, telefonu 1652 arba susisiekite su mūsų brokeriais, užpildę žemiau esančią užklausą.

Užklausos forma

Turto draudimas

Nekilnojamo turto draudimas

Apsidraudus nekilnojamo turto draudimu, atsitikus draudžiamajam įvykiui, draudikas atlygins nuostolius apdrausto nekilnojamo turto (buto, namo) savininkui. Priklausomai nuo pasirinktų draudimo rizikų, nekilnojamo turto draudimas atlygins žalą, patirtą dėl ugnies, užliejimo, vagystės, gamtinių reiškinių (liūtis, vėtra ir pan.) bei kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių.

Kilnojamo turto draudimas

Šis draudimas suteiks Jums apsaugą dėl žalos nutikusios buityje naudojamam turtui (baldai, buitinė technika, asmeniniai daiktai ir pan.). Apsidraudus kilnojamo turto draudimu, atsitikus draudžiamajam įvykiui, draudikas atlygins nuostolius apdrausto turto savininkui. Priklausomai nuo pasirinktų draudimo rizikų, kilnojamo turto draudimas atlygins žalą, patirtą dėl ugnies, užliejimo, vagystės, gamtinių reiškinių (liūtis, vėtra ir pan.) bei kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių.

Turto valdytojo/savininko civilinės atsakomybės draudimas

Turto valdytojo/savininko civilinės atsakomybės draudimas atlygins žalą, kilusią tretiesiems asmenims, dėl Jūsų valdomo/naudojamo nekilnojamo turto trūkumų. Šis draudimo produktas ypač aktualus daugiabučiuose, kotedžuose, kuomet dėl Jūsų turto trūkumų (trūko vamzdis, kilo gaisras) atsiranda žala.

Apsidrauskite terminale, telefonu 1652 arba susisiekite su mūsų brokeriais, užpildę žemiau esančią užklausą.

Užklausos forma

Kelionės draudimas

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas suteiks Jums finansinę apsaugą jei kelionės metu susirgtumėte ar patirtumėte traumą dėl nelaimingo atsitikimo. Draudikas padengs Jūsų gydimo išlaidas patirtas užsienyje. Priklausomai nuo pasirinktų draudimo rizikų, medicininių išlaidų draudimas atlygina ligonio ar palaikų pargabenimo išlaidas į Lietuvą.

Nelaimingų atsitikimų draudimas

Nelaimingų atsitikimų draudimas suteiks finansinę pagalbą apdraustajam mirus, tapus neįgaliu ar patyrus traumą dėl nelaimingo atsitikimo.

Neįvykusios kelionės draudimas

Draudikas kompensuos Jūsų patiriamą žalą jei dėl pagrįstų priežasčių (pvz. dėl Jūsų ligos, dėl Jūsų artimųjų ligos/mirties ir pan.) negalite išvykti į suplanuotą kelionę.

Bagažo draudimas

Apsidraudus bagažo draudimu, draudimo kompanija atlygins Jūsų patirtus nuostolius dėl bagažo sugadinimo, dingimo. Taip pat pagal pasirinktas rizikas būtų kompensuojamos Jūsų patirtos išlaidos dėl būtinųjų daiktų įsigijimo užsienio šalyje (drabužiai, higienos priemonės ir pan.).

Apsidrauskite terminale, telefonu 1652 arba susisiekite su mūsų brokeriais, užpildę žemiau esančią užklausą.

Užklausos forma

Nelaimingų atsitikimų draudimas

Apsidraudus nelaimingų atsitikimų draudimu, atsitikus draudžiamajam įvykiui draudikas išmokės draudimo išmokas apdraustajam ar apdraustojo teisėtiems paveldėtojams. Priklausomai nuo pasirinkto varianto nelaimingų atsitikimų draudimas gali mokėti išmokas apdraustajam mirus, apdraustajam patyrus traumas, apdraustajam susirgus, apdraustajam negalint dėl traumos ir/ar ligos dirbti ir gauti pajamų ir pan.

Apsidrauskite telefonu 1652 arba susisiekite su mūsų brokeriais, užpildę žemiau esančią užklausą.

Užklausos forma

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas – tai finansinei apsaugai ir lėšų kaupimui skirtas produktas. Jis pagrįstas tuo, kad Jums mokant periodines įmokas – dalis šių periodinių įmokų skiriama draudimo apsaugai, kuri draudimo išmokos pavidalu išmokama atsitikus draudžiamajam įvykiui, o kita dalis – skiriama kaupimui ar investavimui.

Apsidrauskite telefonu 1652 arba susisiekite su mūsų brokeriais, užpildę žemiau esančią užklausą.

Užklausos forma

 

Skaičiuojame kainas...