Apie mus

Vienas stipriausių draudimo brokerių Lietuvoje
Draudimo paslaugos privatiems
Draudimo paslaugos verslui
Draudimas prie Perlas terminalų
Konsultacijos dėl žalų

Perlo terminalų istorija

Terminalinio prekybos tinklo ženklas „Perlas“ rinkoje startavo 1995 metais. Šiuo metu tai didžiausias terminalinis prekybos tinklas Lietuvoje, jungiantis daugiau kaip 2500 prekybos taškų. „Perlas“ buvo įsteigtas loterijų bilietų platinimui.  Nuo 2003 metų terminalai pradėjo teikti ir GSM išankstinio mokėjimo sąskaitų papildymo paslaugą. Terminalo funkcionalumus nuolatos pildė ir kitos paslaugos: mokesčių ir įmokų surinkimas, bankiniai pavedimai, pinigų išgryninimas ir įnešimas, draudimo bei kreditų paslaugos. Nuo 2016 metų „Perlas“ teikia ir mokėjimų internetu paslaugas.

Apie UADBB „Perlo draudimo brokeris“

2012 metais savo veiklą pradėjęs UADBB „Perlo draudimo brokeris“ šiuo metu yra penkta pagal dydį draudimo brokerių kompanija Lietuvoje. Įmonė teikia paslaugas fiziniams ir juridiniams klientams. Taip pat, bendradarbiauja su daugeliu draudimo kompanijų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, todėl klientams gali pasiūlyti platų draudimo paslaugų pasirinkimą ir itin geras draudimo sąlygas.

Informacija apie UADBB „Perlo draudimo brokeris“

UADBB „Perlo draudimo brokeris“ Skundų nagrinėjimo tvarka

UADBB „Perlo draudimo brokeris“ asmens duomenų tvarkymo politika

Apie Perlas Plius

„Perlas Plius“ – tai nuosavas prekybos taškų tinklas, kuris teikia visas „Perlas“ terminaluose esančias paslaugas. „Perlas Plius“ teikia konsultacijas ir užtikrina aukščiausios kokybės aptarnavimą. Šiame tinkle taip pat galima pigiau nei kitur sumokėti mokesčius ir įmokas bei pasiimti kreditą, į sąskaitą pervedamą bankiniu pavedimu.

Paslaugų kainos Perlas Plius tinkluose

Karjera

Prisijunkite prie mūsų komandos bet kurioje įmonėje!

Šiuo metu vykdome intensyvią veiklos plėtrą ir prie komandos kviečiame prisijungti gyvybės ir ne gyvybės draudimo patirtį turinčius darbuotojus iš visų Lietuvos regionų.
Mes ieškome iššūkius mėgstančių ir komandinį darbą vertinančių asmenybių, tikimės iš jų orientacijos į klientą, iniciatyvumo ir sąžiningumo, siūlome novatorišką ir perspektyvią darbo aplinką bei motyvuojančią atlygio sistemą. Motyvacinį laišką su gyvenimo aprašymu (CV) prašome siųsti žemiau nurodytais kontaktais. Konfidencialumą garantuojame.

Kontaktinis asmuo:
Nerijus Giedraitis, direktorius
nerijus.giedraitis@perlodraudimas.lt

Skaičiuojame kainas...